Благодійний захід "Всі ми діти твої, Україно"!

Дата: 01.06.2022 17:07
Кількість переглядів: 32

Згідно розпорядження голови Острицької сільської від 30.05.2022 №67-ОД "Про проведення благодійного заходу "Всі ми діти твої, Україно" 1 червня у приміщенні БНТД села Горбова проведено благодійний патріотичний захід до Міжнародного Дня захисту дітей, де були залучені як діти громади, так і діти з внутрішньо переміщених осіб.

Діти мали змогу розважатися на свіжому повітрі, малюючи на асфальті, бути учасниками різних конкурсів та змагань. Сільська рада організувала для всіх дітлахів морозиво та сік.

З хвилини мовчання розпочався наступний етап благодійного заходу.

Протягом 1,5 години тривав патріотичний концерт, учасниками якого були представники з усіх сіл громади, а також приїжджі діти, які знайшли прихисток тут у нас.

Завдяки голови Острицької сільської ради Цуркан В.Г., за сприянням старости с.Горбова Паламаріу С.К. та меценатам з-за кордону всі присутні діти отримали гарні подарунки, учасники відзначені грамотами.