Мовні табори 2023

Let's start Мовні табори в Острицькій громаді!!! Відділом освіти ініційовано ідею щодо створення мовних таборів в опорних закладах освіти, де діти мають змогу вдосконалити свої знання з мови: як української, так і французької, англійської, румунської.

11:58 09.06.2023

Благодійний захід "Всі ми діти твої, Україно"!

Згідно розпорядження голови Острицької сільської від 30.05.2022 №67-ОД "Про проведення благодійного заходу "Всі ми діти твої, Україно" 1 червня у приміщенні БНТД села Горбова проведено благодійний патріотичний захід до Міжнародного Дня захисту дітей, де були залучені як діти громади, так і діти з внутрішньо переміщених осіб.

17:07 01.06.2022

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого місця в житті

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання й працевлаштування. Профорієнтаційна робота відділу освіти, культури, молоді та спорту Острицької сільської ради зі старшокласниками – один з пріоритетних напрямків, який спрямований на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві. Якщо професійним вихованням переважно займаються вчителі закладів освіти, їх адміністрації, то надати ґрунтовну інформацію щодо спеціальностей, які можна опанувати у вищих закладах освіти і професії, які користуються найбільшим попитом на ринку праці допоможуть представники саме цих університетів, інститутів.

20:09 25.05.2022