Переможці обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв»

Дата: 08.06.2022 10:12
Кількість переглядів: 43

З 20 по 25 травня 2022 року в КЗ «Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини» в онлайн форматі проводилась обласна виставка-конкурс «Галерея мистецтв». Вихованці наших навчальних закладів, взявши участь у виставці, здобули дуже хороші результати:

У розділі «Бісероплетіння»:

Дипломом І ступеняГоренко Анастасію, ученицю ОЗ «Горбівський ліцей» Острицької ТГ, вчитель Бурдюжа Марія Харлампівна.

У розділі «Паперова пластика та оригамі»:

Дипломом ІІ ступеняГемблук Наталію, ученицю Маморницької Вама гімназії Острицької ТГ, вчитель Гемблук М.В.; Пиндиряк Дарью, ученицю ОЗ Горбівський ліцей Острицької ТГ, вчитель Пиндиряк Ольга Василівна;

Дипломом ІІ ступеня: Пиндиряк Дарью, ученицю ОЗ Горбівський ліцей Острицької ТГ, вчитель Пиндиряк Ольга Василівна.

Дипломом ІІІ ступеняПиндиряк Анелію, ученицю ОЗ Горбівський ліцей Острицької ТГ, вчитель Пиндиряк Ольга Василівна.

У розділі «Вязання спицями, гачком»:

Дипломом ІІ ступеня: Ерделі Б’янку, ученицю ОЗ Великобудський ліцей Острицької ТГ, вчитель Кілару В.Л.