день захисту дітей 2023

Дата: 05.06.2023 16:09

Всі ми прийшли з дитинства...

1 червня діти Острицької громади мали змогу відволіктися від сьогоднішніх негараздів, від війни😢: розважальна програма на свіжому повітрі, малюнки на асфальті, караоке, естафети. Сільською радою також проведено благодійний патріотичний захід "Усі ми діти твої, Україно", який відкрився "хвилиною мовчання" та покладання свічок у куточку пам'яті загиблих дітей😢. Але дитинство не чекає... ми, дорослі, зобов'язані підтримати та розвивати юні таланти.

Гуртківці з усіх закладах освіти, сільських будинках культури громади виступили для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти ВПО, діти учасників бойових дій тощо.

"Родзинка" заходу: всі діти отримали подарунки від сільської ради. Разом до ПЕРЕМОГИ💙💛