Новини

Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Острицької сільської ради на базі ОЗ Горбівський ліцей

Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Острицької сільської ради та з метою підвищення професійної компетентності заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти громади та їх готовність до роботи в умовах становлення нової української школи 29.04.2022р.о на базі ОЗ Горбівський ліцей проведено семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Острицької сільської ради на тему: «Перспективи організації освітнього процесу у 5-х класах НУШ у 2022/2023 навчальний рік».

22:02 29.04.2022

Кампанія «За чисте довкілля»

З метою підвищення рівня громадської активності та соціальної відповідальності за дбайливе ставлення до навколишнього середовища, а також підвищення рівня національно-патріотичного виховання під час воєнного стану з 12 по 20 квітня 2022 року в усіх закладах освіти Острицької сільської ради проведена кампанія «За чисте довкілля». Здійснено наступні заходи:

13:01 22.04.2022

Григорій Вієру - зірка та сяйво нашої гідності

Школа формує особистість дитини, вчитель  відкриває перед дитиною увесь світ. Світ прекрасного поетичного слова дарують учням вчителі-словесники. Традиційно, у лютому  буковинська інтелігенція вшановує майстра слова, величного поета Григорія Вієру. Поезія Гр. Вієру хвилює, надихає,  радує і бентежить.

19:59 22.02.2022

Тиха акція "Ангели пам'яті"

Учні закладів освіти Острицької сільської ради долучились до тихої акції "Ангели пам'яті". Здобувачі освіти розвішали символічні паперові ангели на території закладів в пам’яті про наших Героїв Небесної Сотні…

16:48 17.02.2022

День єднання!!!

16 лютого заклади освіти та культури Острицької сільської ради разом з представниками органів місцевого самоврядування, об’єднані масовими заходами, довели, що «В єдності наша сила», таким чином наша громада долучилася до всеукраїнського флешмобу.

17:54 16.02.2022

Підсумки обласного конкурсу науково-дослідних робіт “Мирний космос” 2022

31 січня 2022 року на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний конкурс науково-дослідних робіт «Мирний космос» у форматі «он-лайн». Від Острицької ТГ у конкурсі взяли участь 9 учнів, 7 з яких зайняли призові місця:

19:10 01.02.2022