Новини

Підсумки обласної конференції Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна»

З 26 листопада по 7 грудня пройшла обласна конференція Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна». Від Острицької ТГ у Конференції взяли участь 5 учнів, які гарно захистили свої пошуково-дослідницькі роботи.

17:54 16.12.2021

Семінар для керівників та вихователів закладів дошкільної освіти на тему: «Формування екологічної компетентності особистості дошкільника»

15 грудня 2021 року в приміщені Острицької сільської ради пройшов семінар для керівників та вихователів закладів дошкільної освіти на тему: «Формування екологічної компетентності особистості дошкільника».

18:45 15.12.2021

Всеукраїнський тиждень права у філії Луковецька гімназія ОЗ Годинівський ліцей

В сучасному світі питання про права людини займає одне з центральних місць по відносинах між державами Міжнародне співтовариство в рамках ООН виробило низку документів, які містять у собі норми, що стосуються цих питань. Одним із таких документів є Загальна декларація прав людини затверджена і оголошена ООН 10 грудня 1948 року.

16:31 14.12.2021

Виставка новорічно-різдвяних композицій

Кожна людина чекає новорічного чарівництва. Багато хто вірить, що новорічна ніч виконує всі бажання. Особливо чекають це свято діти, адже саме їм Дідусь Мороз приносить багато цікавих подарунків.

10:24 10.12.2021

День Збройних Сил України

З метою виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів, з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в закладах освіти Острицької сільської ради проведено наступні заходи:

18:56 06.12.2021

Підсумки обласної виставки – конкурсу «Космічні фантазії»

З 18 по 31 жовтня 2021 року на базі комунального закладу «Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» проведено обласну виставку-конкурс «Космічні фантазії» у форматі «онлайн».

15:58 30.11.2021

Конкурс соціальних малюнків "Дій проти насильства"

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» Департамент освіти і науки облдержадміністрації проводить конкурс соціальних малюнків «Дій проти насильства». Заклади загальної середньої освіти Острицької сільської ради теж долучилися до даного конкурсу.

13:47 30.11.2021

Вшанування пам’яті жертв голодомору

З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій в закладах загальної середньої освіти Острицької сільської ради проведено наступні інформаційно-просвітницькі заходи:

16:00 29.11.2021